2021-2023

Lacephalee.be – BOMT

Olağanüstü insanlarla tanışmanın bir sonucu olarak, bilgiyi daha büyük projeler aracılığıyla daha geniş bir ölçekte yaymaya karar verdim. Böylece içeriği ortak çalışanlarla birlikte yazılan “lacephalee “yi oluşturmaya karar verdim. Bu projeyi takiben, fizyoterapistler için uzun süreli bir manuel terapi eğitim kursu olan BOMT’u oluşturmaya karar verdim.

Amaç, daha geniş bir kitleye ulaşarak herkesin fizyoterapistler olarak rolümüzü anlamasına yardımcı olmaktır.

 

2015 – 2023

Eğitmen

Çeşitli merkezlerde kurs ve eğitimlerin oluşturulması

Küçük fizyoterapist gruplarını eğitmek kariyerimin temel taşlarından biridir. Kariyerime TME bozuklukları üzerine kurslar vererek başladım, daha sonra boyun ağrısı üzerine ve son olarak baş ağrıları için özel kurs içeriği oluşturdum. Ayrıca konferanslarda çeşitli sunumlar yaptım. 4 yıldır İngilizce eğitim kursları da veriyorum, bu da beni popülerleştirme ve pedagojik sentez açısından çok zenginleştirdi.

 

2012 – 2023

Baş ve boyun ağrıları için özel muayenehane

C r e a t i o n o f a m u l t i d i s c i p l i n a r y c e n t e r

Kariyerimin başlangıcından bu yana, Ortopedik Manuel Terapi kurslarının yanı sıra baş ağrısı, TME bozuklukları ve kronik ağrı yönetimi ve hasta eğitimi üzerine daha kısa kurslar alarak kendimi özellikle orofasiyal yönetim için eğitime adadım.

Örn: Watson Headache Courses, Copenhagen headache center course, Chad Cook, Toby Hall & Kim Robinson, Headache clinic course Gwen Jull